Ja kishte premtuar Beatrixes/ Donaldi paska bere me pare tatuazh per Boren…

Pak dite me pare Donaldi i premtoi Trixes se kur te dilte nga BB VIP do te bente nje tatuazh per te. Por mesa duket i paska ves tatuazhet per te dashurat.

Ne rrjet po qarkullon nje video teksa Bora e pyet Donaldin nese ka tatuazh per te dashuren dhe me pas krekoset duke nenkuptuar se ai e ka bere nje per te. E pra mesa duket qenka taktike edhe kjo! /Kryefjala

Aktori i humorit Donald Veshaj duket është prekur shumë pas eliminimet të këngëtares Beatrix Ramosajt nga BBV. Ai ka qëndruar përgjatë mbrëmjes i mërzitur në oborr dhe gjatë një bisede me Egzona Rafunën, e cila i qëndroi pranë për ta ngushëlluar, ai tha se “ndihej shumë çuditshëm pa praninë e Beatrixës brenda në shtëpi”.

Gjithashtu theksoi se ishte i shqetësuar për me përballjen e të dashurës së tij me publikun jashtë. “Sa e çuditshme po më duket që nuk është Trixa. E vetmja frikë që kam është pjesa jashtë, vetëm aty më rri mendja”.

Ndërsa Egzona po përpiqej ta qetësonte duke i thënë: “Shyqyr nuk ka mbetur shumë kohë dhe kur të dilni do të jeni bashkë”.

Lidhja e Donald Veshajt me Beatrix Ramosajn bëri bujë dhe romanca e tyre bëri një zhurmë të madhe në “Big Brother VIP”.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.