Romeos nuk i pëlqen hic kunata e re/ Ja cfarë i ka bërë Beatrixit…

Vëllai binjak i Donald Veshajt, Romeo, është ai që po kujdeset për telefonin dhe llogaritë e aktorit gjatë qëndrimit të tij në shtëpinë e BBBVip.

Por e dini që një veprim i tij do ketë mërzitur tashmë Beatrix Ramosaj pas daljes . Afterparty zbulon se ai nuk ka follow Trixën as nga llogaria e tij në Instagram as nga llogaria e të dashurit të saj, Donaldit.

Duke mos e patur follow, as familjarët që menaxhojnë faqen e Beatrix nuk e kanë ndjekur. Pse ky veprim nga anë e Romeos?

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *