Bebe Rexha ua ‘mëson’ vallen shqipe miqve të saj

Bebe Rexha është njëra ndër këngëtaret shqiptare me famë botërore, ajo asnjëherë nuk ka harruar të promovojë traditat shqiptare përtej kufijve.

Së fundi këngëtarja ka mësuar disa nga miqtë e saj të vallëzojnë valle shqipe.


Vallja e Rugovës ishte vallja e cila mbizotëronte në shtëpinë e Bebe Rexhës.

Këngëtarja ka incizuar vallëzimin e tyre dhe ka kërcyer bashkë me ta./Lajmi/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *