Gazetari i njohur s’lë gjë pa thënë për Beatrix/ Hyri si superstar, doli si shtëpiake…

Beatriks Ramosaj nuk mundi të ishte sot në Fun Club , pasi siç tha moderatorja Dojna Mema ajo ndihet shumë e ngarkuar psikologjikisht.

Ndërkohë të ftuarit në studio shprehën keqardhjen, duke thënë se Beatriks nuk ka pse të ndihet keq sepse nuk ka bërë asgjë të keqe dhe për tu ndjerë në faj, referuar marrëdhënies që ajo ndërtoi me Donaldin brenda shtëpisë së BB VIP.


Aulona Musta: Ne e pamë që ajo harroi lojën se iu dha ndjenjës, ajo është e keqja e vetes, është e turpshme kjo urrejtje ndaj saj. Të vetmit të këqij janë ata që kënaqen me gjendjen e keqe të tjetrit.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *