Banorët po shohin Arbrin si fajtor për eliminimin e Trixës

Trixa ka qenë e eliminuara e së premtes, Beatrix Ramosaj nuk është më pjesë e Big Brother Vip.

Aventura e saj prej më shumë se 100 ditësh duke hequr dorë nga çmimi i madh prej 100 mijë eurosh si dhe duke lënë brenda partnerin e saj Donaldin përfundoi të premten.


E fajtor për daljen e saj ata po shohin banorin e ri, tenisistin Arbrin i cili falë kutisë së Pandorës çoi në nominim tre banorë Donaldin, Trixën dhe Einxhel.

Kjo e fundit në një bisedë me Monikën është shprehur se Arbri nuk ka dashur çifte brenda BBV “O të dy bashkë me të dashurin çift, o asnjëri çift” thotë Einxhel duke kërkuar që Arbri të ketë një ballafaqim për këtë situatë./Lajmi/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *