Fifi i kërkon lek borxh Ylli Limanit/ Ja si reagoi ai…

Fenomenit të sfidave në TikTok nuk i ka shpëtuar as Fifi. Ajo ka qenë në një “betejë” me një prej personazheve të njohur të rrjeteve sociale, Arjan Lekajn.

Ky i fundit mori më shumë dhurata se Fifi duke bërë që ajo të “dënohet”. Si “dënim”, këngëtarja telefonoi mikun e saj,

Yll Limanin duke ia kërkuar atij 3000 euro borxh me kushtin që do t’ia kthejë javën tjetër. Reagimin e tij të plotë ndiqeni në videon e mëposhtme. /Prive.al


Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix vazhdon të jetë më i komentuari i momentit. Pak ditë më parë, këngëtarja la shtëpinë e “Big Brother VIP” dhe sapo u bë pjesë e realitetit jashtë nuk u prit nga publiku.

Kjo bërë që Trixa të mungonte në emisionin “Fun Club”, si pasojë e gjendjes jo të mirë shëndetësore. Mirëpo, Beatrix ka pasur edhe mbështetjen e personazheve të njohur si ish banorja Neda Ballaku apo edhe të këngëtares Fifi.

Kjo e fundit më një ‘live’ në Instagram tha se njerëzit asnjëherë nuk duhet gjykuar për ndjenjat e tyre dhe se nuk është në rregull ajo që po bëhet ndaj Beatrix.

“Nuk është mirë të hidhet kaq shumë pluhur përmbi një femër, si për Trixën, si për Borën, si për cilëndo, vetëm ndaluni, gjykoni lojën e njerëzve, jo ndjenjat e tyre sepse kjo nuk është normale”, u shpreh Fifi.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *