Pas Trixës edhe Donaldi në gjendje jo të mirë psikologjike, i rrëfehet Egzonës

Trixa nuk është më në Big Brother Vip.

E eliminuara e së premtes ishte Beatrix Ramosaj, e cila la brenda partnerin e saj Donaldin i cili ende po vazhdon garën.

Largimi i saj e ka prekur thellë aktorin i cili po ka vështirësi të ambientohet.

Së fundmi ai ka realizuar një bisedë me Egzonën të cilës i ka rrëfyer brengën dhe mërzinë e tij.

“Jam njeri edhe une, mbrame erresire gjumi s’me zinte me kapi një lloj stresi, si ankth” u shpreh Veshaj.

Në anën tjetër Egzona mundohej ta këshillonte që të mos heqë dorë./Lajmi/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *