Arta Nitaj dhe Kejvina Kthjella reagojn pas deklaratës së Monikës:”Ju kosovarët shkoni shumë në Dubai”

Së fundmi brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother Vip”, banorët kanë pasur një provë për të zbuluar sekretet e njëri-tjetrit.

Diçka që ngjalli diskutimet mes tyre ishte sekreti i Monikës që ka vizituar Dubain.

Mes tjerash edhe për batutën ndaj Egzonës se kosovarët e frekuentojnë shpesh këtë vend.

E reagimi nga modelet që e vizitojnë shpesh këtë vend nuk mungoi, Arta Nitaj dhe Kejvina Kthella, përmes një postimi në InstaStory./Blic/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *