Bora nuk heq dore nga Donaldi/ Ja kujtimi qe e lidh me te ende

Pa hyrë në vitin 2022 e largoi nga rrjetet sociale ish-partnerin e saj. Megjithatë, Bora mban disa momente më të bukura që ka kaluar me Donald Veshaj, gjithashtu edhe vëllain e tij binjak, Romeon.

Bora ruan në rubrikën “Highlight” në Instagram fotografi të bukura bashkë me binjakët ku përfshihen edhe foto nga puna e tyre së bashku si moderatorë. “3shat”, ka mbishkruar imazhet moderatorja e njohur e programit “Përputhen”.

Ndryshe, Bora Zemani dhe Donald Veshaj, megjithëse realizuan një takim të papritur brenda “Big Brother VIP” i cili u pëlqye pafund nga publiku, dyshja i ndanë rrugët me njëri-tjetrin.


Theksojmë se, njëra ndër arsyejt e kësaj ishte Beatrix Ramosaj e cila edhe hyri në mes të çiftit. Megjithat nuk dihet se çka do të ndodh pas daljes së Donaldit nga “Big Brother VIP”.

Moderatorja Bora Zemani ka qenë vazhdimisht në qendër të vëmendjes mediatike për historinë e saj të dashurisë me Donald Veshajn.

Ajo madje shpesh herë merr vëmendje më shumë se vetë konkurrentët e emisionit ‘Përputhen’ me situatat e krijuara me veshjen, akesesorët apo dhe fjalët që mund të thojë.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *