Çfarë po “gatuan produksioni”- Fansat hedhin dyshimet e forta: Urdhri që ka marrë Beniada dhe Ariola tek dhoma e rrëfimit për Bora Zemanin?

Që prej rikthimit në 5 tetor, “Big Brother” ka marrë vëmendjen në të gjithë trojet shqiptare, duke u kthyer njëkohësisht në temë kryesore për mediat rozë këto kohë.

Po kështu, ndryshe nga sezonet e tjera që mbylleshin në 100 ditë, ai do të zgjasë edhe më shumë dhe finalja e madhe do të mbahet në 18 shkurt, pra edhe një muaj më vonë nga tani.


Lidhja e moderatores me aktorin Donald Veshaj dhe shpresat e një rikthimi të dyshes pas hyrjes së saj në BBV, u kthyen në kryefjalën e momentit, por ai pak më vonë konfirmoi romancën me këngëtaren kosovare, Beatrix Ramosaj.

Kjo solli një shpërthim të rrjetit, por e ngriti në kulm audiencën e Big Brother VIP.

Sa herë përmendet Bora brenda shtëpisë prodhohet gjithmonë lajm, biseda e çuditshme e hapur nga Beniada dhe Ariola ka ngritur dyshime tek fansat.

Banoret përmendin Bora Zemanin duke e komentuar për moshën dhe përputhshmërinë që ka me Donaldin, fansat aludojnë se këto duhet të jenë urdhra nga produksioni.

Shiko videon dhe foton me poshte:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *