‘Këngëtare apo prezantuese?’, kështu përgjigjet Donaldi

Tre muajt e fundit Bora Zemani dhe Donald Veshaj ishin ndër më të komentuarit në mediat rozë, e gjitha kjo pas trekëndëshit të formuar mes Borës-Donaldit-Beatrixës.

Njëra moderatore e tjetra këngëtare të dyja të dashuruara në aktorin e njohur Donald Veshaj.


Por dy vite më parë i ftuar në ‘Shiko kush luan’, Donaldi iu përgjigj disa pyetje për After Party.

Këngëtare apo prezantuese?, ishte një ndër pyetjet që aktori pranoi dhe dha përgjigje shumë shkurt.

Përgjigja e tij ishte: Prezantuese.

Por sot ai është në lidhje me këngëtaren Beatrix Ramosaj, madje pas daljes së saj nga shtëpia e BBV-së, ai nuk është duke e përjetuar edhe aq mirë./Lajmi/

Shiko videon:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *