“Ti je ma e mira”, Capital T i këndon Adrola Dushit në koncert, ja si reagoi ajo

Capital t dhe Adrola Dushi janë dyshja më e komentuar në mediet rozë.

Të dy janë përfolur për një lidhje të mundshme mes tyre por ata e kanë mohuar një gjë të tillë.


Së fundmi, në rrjet është bërë virale një video ku shihet Adrola në koncertin e Capital T.

Reperi është duke performuar këngën e tij të vjetër “Ti je ma e mira”, teksa Adrola shihet duke e shijuar në maksimum këtë këngë./Blic/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *