Aleksia flet për herë të parë për situaten, ka disa fjalë për të dyja “kunatën” dhe “ish-kunatën”

E dashura e Romeo Veshaj, Aleksia Peleshi, së fundmi ka reaguar sa i përket situatës së krijuar mes Borës, Beatrixës dhe Donaldit.

Në një pyetësor të zhvilluar në profilin e saj në Instagram, është pyetur se a je “teamdonaldbora” apo “teamdonaldtrixa” ku ajo refuzoi të përgjigjej.


Por ajo foli për Trixën duke i dalë në mbrojtje kundrejt ngjarjeve që ka pasur drejt saj./Blic/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *