Momenti i rrëzimit të Beniadës, video bëhet virale në rrjetet sociale

Banorja e Big Brother VIP, Beniada Nishani, është njëra nga personazhet më të komentuara brenda shtëpisë.

Ajo deri më tani ka krijuar situata të ndryshme në shtëpinë më të madhe e po ashtu edhe shumë të qeshura me fjalët që thotë duke qenë se nuk i shqipton mirë në gjuhën shqipe.


Modelja, e rritur në Itali, ditën e djeshme (e mërkurë) teksa po vraponte pas Donaldit ka rrëshqitur dhe është rrëzuar menjëherë në tokë.

Kjo ka bërë që të shpërndahet gjithandej e të bëhet virale në rrjetet e popullarizuara social

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *