Ana dhe Arjoni u përfshin në një skandal sezonin e shkuar të “Për’puthen”.

Ky i fundit publikoi imazhe të tij dhe Anës në shtrat duke e akuzuar atë për mashtrim.


Ana nga ana tjetër tha se kishte shkuar te Arjoni, sepse ai nuk ndihej mirë dhe se për këtë do të përballen në gjykatë, sipas Arjonit përballja u mbyll në favor të tij, pasi nuk ishin prova të mjaftueshme nga ana e Anës për të nisur një padi, ndërsa tani Ana mesa duket ka nisur një padi tjetër.

Ajo tani po e akuzon ish-konkurrentin për përndjekje dhe Arjon Luli ka shumë kundërshtime për këtë, ai tregoi edhe qëndrimin e tij në lidhje me akuzën me anë të disa postimeve në llogarinë e tij në Instagram të cilat mund t’i shihni më poshtë.