Banorja e “Big Brother” dërgohet në spital pasi e lëndoi krahun

Banorja e Big Brother, Einxhel Shkira do ta lë për pak kohë shtëpinë e famshme.

Kjo pasi ajo e lëndoi krahun pas një loje të organizuar brenda shtëpisë.


Lajmi është konfirmuar nga produksioni.

”Gjendja e saj është e mirë dhe shumë shpejt do t’i ribashkohet shtëpisë” thuhet në njoftimin e Big Brother.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *