Ç’ndodhi mes tyre?! Aktorja e famshme zhgënjehet nga Fifi: “Ka patur dikë …”

Afrimiteti midis Fifit dhe Donaldit Arjolës i është dukur e papritur dhe ndihet e zhgënjyer nga këngëtarja.

Në një bisedë me Einxhel ajo shprehet se “nuk e kupton dashurinë e madhe që i ka lindur Fifit për Donaldin”.


Ajo shprehet se ka qenë ajo dhe njerëz të tjerë që i kanë qëndruar pranë në momentet e saj më të vështira.

“Një gjë që më bën shumë habi është dashuria e madhe e Fifit kundrejt Donaldit, Fifi ka pasur dikë shumë më afër se ç’ka patur Donaldin, nëse do Monikën, duhet të mbështesësh Monikën.”

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *