Donaldi i qëndroi afër Einxhelit gjithë natën/ Romeo krenar për vëllanë: Ja reagimi i tij…

Einxhel ka qenë sot kryefjalë e mediave sociale. Ajo lëndoi krahun teksa po luante dhe u detyrua të lëjë sot në mëngjes përkohësisht shtëpinë për të shkuar në spital ku po merr asistencën e duhur mjekësore.

Banorët i qëndruan pranë dhe e ndihmuan, por vëmendje rë madhe ka marrë Donaldi. Ai ka lënë pas gjithë mëritë keqkuptimet duke u kujdesur për moderatoren më shumë se kushdo.

Donaldi i ka qëndruar pranë deri në mëngjes dhe fotot kanë bërë xhiron e rrjetit. Këto foto janë postuar edhe nga Romeo në profilin e Donaldit në Instagram,


ku ai i ka uruar edhe shërim të shpejt Einxhel. “Demi… shërim të shpejt Einxhel!”- ka shkruar Romeo duke marrë vlerësime e komente të shumta pozitive. SHIKO POSTIMIN KETU

Në orët e para të mëngjesit, Enxhel duke luajtur me një jastëk rrumbullak të stërmadh në formë rrote, në tentativë për ti hipur sipër, bie dhe shembet përtokë.

Menjëherë sa ra dëgjohet të thotë: “oh, e theva krahun”. Banorët e tjerë nuk e marrin seeiozisht fillimisht dhe shkrihen së qeshuri. Iliri që ishte më afër, i afrohet të sigurohet për gjendjen e saj.

Më pas afrohet Arjola, ende duke qeshur, në atmosferën e lojës që ishin duke bërë, pasi nuk e kupton menjëherë sa serioze është gjëndja dhe me shaka thërret “Dagz”.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *