Einxhel thyhen krahun/ Reagon me urgjencë dj Dagz…

Prezantuesja e njohur Einxhel Shkira ka përjetuar një moment aspak të këndshëm të enjten në Big Brother VIP.

Teksa tentoi të rrotullohet në një orendi në formë rrethi, ajo rrëshqiti së bashku me orendinë dhe u rrëzua në dysheme.

Në atë moment, banorët që ishin në dhomë e ndjenjës fillojnë të qeshin, teksa kur shohin se situata është serioze i vijnë në ndihmë.


Pasi banorët dalin në oborr, ata fillojnë të qeshin me të madhe duke kujtuar momentin e rrëzimit, ndërkohë që aktori Donald Veshaj vrapon për t’i ardhur në ndihmë.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *