Ua lanë nam/ Einxhel theu krahun banorët habitin me reagimin: Gjynah e shkreta ishte e re…

Ngjarjet në shtëpinë e Big Brother VIP vazhdojnë të zgjojnë vëmendjen e publikut në media.

Së fundmi, një nga ngjarjet më të komentuara është kthyer lëndimi i prezantueses Einxhel Shkira.

Ajo u rrëzua kur tentoi të bëjë një akrobaci me një orendi në formë rrethore, gjersa rrëshqiti dhe ndrydhi krahun.


Shkira tentoi ta kalonte dhi mbjen në shtëpi duke u shtrirë në shtratin e saj, por dh imbjet ishin të padurueshme dhe ajo u transportua në spital nën përcjelljen e kamerave.

Kështu, prezantuesja sipas mediave në Shqipëri i është nënshtruar një operimi në krahë dhe gjendja e saj duket stabile.

Megjithatë, fansat e programit ishin të shpejtë për të kritikuar veprimet e disa nga banorëve në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për momentin ku ata improvizuan me shaka një “va rrim” të Einxhelit, duke i shkuar te shtrati dhe duke i hedhur lule sipër e bërë kinse homazhe për të – për të gjitha këto ka qenë e vetëdijshme edhe vet prezantuesja.

Ata dëgjohen edhe duke bërë shaka me lëshimin e frazave vajtuese si: “Po ishe e re…”, “Dagzi do rri pa amrtuar…”, “Po çfarë do bëj Dagzi pa ty moj motër…”, e të tjera.

Megjithatë, shumë nga ndjekësit e kanë kritikuar këtë improvizim duke e quajtur një shaka që nuk duhet bërë në të tilla raste.

Vetëm pak orë pas kësaj, Einxhel u detyrua që të dërgohej për trajtim spitalor.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *