Einxhel flet nga spitali/ Ja cfare tha per Donaldin dhe Ilirin…

Einxhel Shkira eshte kryefjala e dites se sotme ne Big Brother Vip. Moderatorja u demtua ne shtepi dhe eshte ne spital.

Ajo ka nje nderhyrje kirurgjikale ne krah dhe momentalisht ndodhet ne spital. Kamera dhe anetar te produksionit jane afer Einxhel.

Einxhel u demtua duke luajtur me nje rrote me banoret e tjere te shtepise. Ajo po luante me Ilirin dhe u demtua nga dicka e tille.


“Dua te ju bej me dije se Einxhel rrezikon te lere shtepine. Ajo e ka perfunduar operimin dhe eshte shume mire, ka rezultuar me sukses.

“Operimi i saj ka zgjatur jo pak ore, por ka shkuar me sukses. Einxhel eshte nje nga vajzat me te forta qe njoh”.

Einxhel foli gjate rruges: “Nuk qava, po ikjaa ne spital. Me vjen mire qe Donaldi dhe Iliri shpetuan nga une. Jam me mire tani, pavaresisht se me dhimbte.

“Kam folur me banoret dhe me kane ndihmuar shume. Jam ne rregull! Dua te ju falenderoj te gjitheve per faktin qe me keni qendruar afer”.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *