Fifi takohet me Granitin/ Ja cfarë i thanë njëri-tjetrit…

Granit Cana është ish futbollisti dhe modeli kosovar që u bë pjesë e “BBV”, por që doli shpejtë nga shtëpis e izoluar.

Megjithatë, qendrimi i tij në shtëpinë e vëzhguar nga telekamerat nuk kaloj pa u vënë re.

Marrëdhënia e tij me këngëtaren Filloreta Raçi-Fifi, është diskutuar gjatë dhe ka lënë shumë pikëpyetje.


Fifi e Graniti janë takuar edhe jashtë dhe shikimet e tyre ngrenë edhe më shumë pikëpyetje ndaj meqense Fifi ka lene te kuptohet se po shijon nje romence fansat ende aludojne per dyshen. /Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *