Si na shpëtoi/ Ja mesazhi që i dha vëllai Donaldit dje

Nje tjeter moment mjaft i bukur ne mbremjen e sotme ka qene takimi i Donaldit me vellain e tij, Marion.

Ai nuk u lejua ta takonte fillimisht, pasi Einxhel vendosi qe te ja falte surprizen e saj Ilirit, por vellai i madh mendoi dhe per Donaldin.

Aktori pati mundesi te takonte Marion, qe eshte vellai i vogel i familjes. Mario eshte vellai me i vogel i familjes.

Ne momentin e pare qe u takuan, ata mbeten pa folur dhe u duk qe Mario i peshperiti ne vesh Donaldit.

U duk qe pas Romeos, Elgidit dhe Egzones, ishte radha e Marios per te dhene mesazhe te rendesishme per vellain e tij.

Te dy u ndjene shume mire, ndersa ne fund Mario i dha mesazhin e rendesishem: Pres qe te fikesh dritat ne fund!!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.