Thanë që i dha Donaldit informacion nga jashtë/ Mozziku ua mbyll gojën njëherë e mirë të gjithë

Gjatë spektaklit të mbrëmjes së kaluar

‘Big Brother Vip’, reperi Mozzik surprizoi banorët duke performuar disa prej këngëve të tij në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Mozzik tregoi qartë se mbështet Donaldin, ndërsa ky i fundit u lumturua jashtëzakonisht shumë. Reperi i njohur i uroi fitoren,


ndërsa Arbana u detyrua të ndërhynte për të thënë se ajo që tha Mozzik është vetëm mendimi i tij dhe më pas artisti vijoi performancën.

Ditën e sotme, ka shpërndarë videon që është publikuar në llogarinë zyrtare të Donaldit dhe shkruan: “Ti vjen nga Vlora o vlla, ngrite edhe njëherë flamurin si duhet. T’përqafoj e t’pres jashtë! Mbreti Donald”.

Kjo nuk është hera e parë që të ftuarit specialë akuzohen se dërgojnë informacione nga jashtë për banorët e BBV. E njëjta gjë ka ndodhur dhe me Elgit Dodën

I cili kur hyri për të përfomuar përqafoi Donaldin dhe aty filluan akuzat se çfarë informacioni i ka thënë për jashtë. T’i thuash dikujt që ti je më i miri dhe fito, ky nuk është informacion, por gjithsesi produksioni i BBV i di më mirë këto punë.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *