Einxhel rikthehet në shtëpinë e “Vëllait të Madh” pas operimit

Banorja është kthyer brenda “Big Brother VIP”, ajo pas operimit është bërë sërish pjesë e banorëve.

Moderatorja po ndihet më mirë dhe banoret po i qëndrojnë afër.


Kujtojmë se, Einxhel u aksidentua dje e cila theu krahun dhe iu desh t’i nënshtrohet një operacioni.

Ndryshe, mbrëmjen e se premtes nga spitali, Eixhelit iu mundësua të nis zinxhirin e nominimeve.

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *