Publikohen pamjet kur Einxhel Shkira del nga shtëpia e Big Brother VIP dhe niset drejt spitalit

Einxhel Shkira ka thyer krahun gjatë një loje me banorët brenda shtëpisë së Big Brother VIP, banorja më e komentuar e këtij edicioni, pak dite me pare ka lënë shtëpinë për tu nisur drejt spitalit që t’i nënshtrohej operacionit në krah.

Mbremjen e se premtes gjatë një klipi, kur dhe u fol për gjendjen e saj shëndetësore e që është e mirë, produksioni i Big Brother VIP ka publikuar pamjet që nga momenti kur ajo ka lënë shtëpinë dhe ka shkuar në spital.

Përveç kësaj Einxhel Shkira pati lidhje LIVE edhe me banorët derisa aty pati mundësinë të komunikonte edhe të dashurin e saj, Dj Dagz.

Theksojmë se ne fillim nuk dihej nëse Einxhel Shkira do të vazhdojë lojën e Big Brother VIP.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.