Del në dritë e shkuara e errët e konkurrentes së Përputhen/ Akuzohet për bashkëpunim më vr**** dhe prost******n

Mbrëmjen e djeshme, në emisionin “Për’puthen” pati shumë debate dhe polemika të ndryshme mes çifteve, ku duket se dashuria është gjëja e fundit që iu intereson.

Megjithatë, mbrëmja u përmbyll me një surprizë për të gjithë, ku u bë pjesë e emisionit një konkurrente e re, e cila ishte pikërisht motra e Rrushes, Laureta Zybe.

Hyrja e saj bëri shumë bujë në program pasi nuk kishte ndodhur që dy motra të ishin pjesë e emisionit, ndërkohë që me shkathtësinë e çiltërsonë e saj, duket se Laureta i bëri të gjithë në studio për vete.


Motrat u shprehën se kanë shije shumë të ndryshme për sa i përket djemve dhe se nuk do të ziheshin kurrë në emision për shkak të pëlqimeve të krijuara.

Megjithatë, mesa duket, konkurrentja ka patur një të shkuar problematike. Sipas Indeksonline, ajo ka qenë e a rrest uar nga Policia e Kosovës në Prishtinë, me dyshimin se kishte bashkëpunuar me tre shtetas të huaj, të dyshuar për v r*sje të kryera jashtë vendit.

Ajo është dyshuar gjithashtu për pr*****ucion, duke bashkëpunuar me grupe kr***nale të Malit të Zi. Laureta Zyba ka qenë kërcimtare e klubeve të natës në Prishtinë dhe është a*****uar për veprën penale, “bashkëkryrje në veprim”.

Para Gjykatës ajo ishte shprehur se ndihej fajtore që nuk i kishte denoncuar këta persona tek autoritetet vendore dhe që ka bashkëpunuar me këta njerëz.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *