Do të habiteni se si dukej Arbana Osmani para 20 viteve, kur mbante flokët e shkurtra

Ishte viti 2002 kur Arbana u shfaq për herë të parë në ekran.

Ditë pas dite ajo e forcoi më shumë imazhin e saj si moderatore e dashur e shqiptarëve.


Ajo ka moderuar emisione të ndryshme në Top Channel si: Select, Top Fest, Supermodel of the World, Top Show, Big Brother, E diell, Pasdite, Endemol, Ne 1 jave,si dhe Dua të të bëj të lumtur.

Por viti 2021-2022 e ka rikthyer sërish si moderatore të Big Brother por kësaj radhe të formatit Vip.

Arbana pëlqehet shumë për energjinë pozitive që reflekton por edhe për bukurinë natyrale që posedon.

Së fundmi në rrjetet sociale po qarkullon një foto e Arbana Osmanit kur mbante flokët e shkurtra, moderatorja dukej krejt ndryshe por mjaft e bukur edhe pse flasim për periudhën para 20 viteve./Lajmi/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *