Einxhel përlot me rrëfimin/ Nuk u ktheva në shtëpinë time se nuk i kam kushtet…

Para pak ditësh Einxhel pësoi një incident në “Big Brother VIP”. Ajo lEuindoi krahun teksa tentoi të kapërcente një orendi në formë rrethi dhe iu nënështrua edhe një ndërhyrjeje.

Gjatë spektaklit të së premtes ajo u lidh me pjesën tjetër nga spitali teksa ditën e djeshme ajo u rikthye në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.


Banorët të gjithë kanë treguar kujdes maksimal për të. Së fundmi, gjatë një bisede me Monikën dhe Beniadën, Einxhel ka treguar se nuk do donte të shkonte në shtëpi sepse donte të mundonte familjarët e saj.

“Ata këtej kujdesen për mamin, këtej do kujdeseshin për mua. Një e kanë që nuk ecën nga këmba, do më kishin dhe mua…

Në spital nuk kisha qejf të rrija, në shtëpi…kujt t’i shkoja në shtëpi? Nuk i kanë kushtet për të mbajtur një të sëmurë se e kanë një”, është shprehur Einxhel. SHIKO VIDEON

Einxhel shihet si një favoritet për të shkuar në finalen e madhe të ‘BBV’, edhe pse nuk ka hyrë që në fillim në datën 5 tetor.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *