Ema Andrea tallet keq me Big Brother Vip/ Të kesh ëndërr me hy në Big Brother… nuk di dmth!

Aktorja Ema Andrea ka ironizuar personat që kanë ëndërr të jenë pjesë e Big Brother. Me anë të një postimi, aktorja nuk e kupton

se si ka persona që ndihen të lumtur duke fjetur në një krevat me një person tjetër, e mbi të gjitha i shikon e gjithë Shqipëria.

“Te kesh enderr me hy ne Big Brother ..nuk di dmth! Te jesh i/ e lumtur se kur fle ne shtrat pranë dikujt qe quhet Paralel dhe e sheh gjithe Shiperia..


nuk e di dmth…! Gezuar Shekullin ku lumturia eshte sasi K…! Poete hidhuni vet ne zjarr se librat jane djege kaherë!”, shkruan Ema.

Para se të fillonte ‘Big Brother Vip’ emri i Ema Andrea është lakuar shumë në media që mund të ishte një nga banorët e shtëpisë,

por nga ky reagim që shohim tani nga aktorja, na lë të kuptojmë që ka qenë thjesht një spekulim mediatik, pasi ajo nuk do të hynte kurrë në BBv.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *