Erdhi dhe kjo ditë/ Beniada bie në dashuri, ja kush është fatlumi…

Dy tatuazhistë u futën ditën e djeshme në shtëpinë e “Big Brother VIP” për t’iu bërë tatuazhe banorëve. Por mesa duket gjërat janë më të ndërlikuara,

pasi njëri prej tyre e ka lënë Beniadën “gojëhapur”. Ajo e ka pëlqyer aq shumë, por nuk ka munduar t’ia thotë, pasi ka pasur turp.

Këtë e zbuloi vetë modelja gjatë një bisede me Arjolën, duke e cilësuar tatuazhistin shumë simpatik. “Ai më shikonte mua, unë shikoja atë tjetrin.


Nuk e shikoja dot në sy se po ta shikoja, do e haja me sy”, i tha ajo. Arjola: Pse nuk nejte më shumë te ajo dhoma se do i biesh pishman?

Beniada: Kisha turp. Arjola: Po kur do rritesh? Turp do kesh gjithmonë. Beniada: Po, kështu jam, kam turp. Kujtojmë se Beniada është një nga banoret që ka hyrë që ditën e parë në BBV dhe gëzon një mbështetje të madhe në publik.

Në televotimin e kryer në një nga netët e spektaklit, ajo doli një nga 4 banoret më të

preferuara që publiku do donte ta shihte në finale.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *