Nuk ka hyrë për të fituar 100 mijë euro/ Shoqja e Arjolës zbulon arsyen pse ka hyrë aktorja në Big Brother…

Aktorja e njohur, Adriana Matoshi, është një nga shoqet më të afërta të Arjola Demirit, e cila prej disa muajsh është pjesë e “Big Brother VIP”.

Kjo e fundit këtë të premte ka refuzuar të hap kutinë e Pandorës, duke u shprehur se dëshira e saj nuk ishte një udhëtim por prezantimi i emisionit të humorit “Portokalli”.

Ditën e sotme, Adriana e ka konfirmuar këtë, duke u shprehur: “Arjola ka një dëshirë të vetme dhe është fut në Big Brother vetëm për atë. Kur e ka parë se nuk është ajo, nuk ka dashur që ta hapë”.


Kujtojmë që Arjola i surprizoi të gjithë spektaklin e kaluar në momentin kur refuzoi të udhëtonte bashkë me fëmijët e saj në Disney Land.

Ajo që Arjola nuk di është se “Portokallia” me shumë mundësi sipas lajmeve që qarkullojnë ditët e fundit është mbyllur.

Në vend të “Portokalli” do jetë një format i ri me regji të të rikthyerit në Top Channel, Altin Basha dhe moderimin e Salsano Rrapit dhe Xhemi Shehut. Detaje të tjera nuk dihen.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *