Monthly Archive: February 2022

0

Dafina Zeqiri e injoron keq Beatrixën

Dafina Zeqiri dhe Beatrix Ramosaj janë dy këngëtaret më të komentuara në estradën shqiptare. Të dya artistet cilësohen për zërin e veçantë dhe këngën që sjellin,dyshja edhe ndiqen në rrjetet sociale, por së fundi...

0

Arjola dhe Iliri në një fotografi: Me vëllaun tim

Arjola dhe Iliri janë dyshja që krijuan shoqëri brenda shtëpisë së famshme të Shqipërisë “Big Brother VIP”. Me një afrimitet mjaft të ngushtë dyshja treguan gjithmonë se i lidhën historitë dhe rrëfimi që bënin me...

0

Bora Zemani e shkatërron barkun në këtë mënyrë

Vitet e fundit, Bora Zemani është shndërruar në një nga fytyrat më të njohura të ekrani për shkak të “Përputhen”. Ky shou televiziv i dha shumë prezantueses shqiptare, e cila u aktualizua jashtë mase edhe...