Donaldi tregon momentin kur takoi Beatrixen jashtë/ Nuk qeshi me batutën time

Donaldi ka rrëfyer së fundmi një histori që i ka ndodhur me Beatrixën, kur ata nuk ishte ende pjesë e “Big Brother VIP”. Ai ka treguar se e ka parë në verë dhe këngëtarja ka qenë e vetmja që nuk ka qeshur me batutën e tij. Më pas, shumë i kuriozuar i ka kontrolluar Instagramin.

“Në qershor isha diku ku kishte shumë salla montazhi dhe Trixa ishte diku aty. E njihja kush ishte por nuk ishim përshëndetur ose nuk kishim marrëdhënie shoqërore. Ishte me disa të tjerë para kompjuterit dhe unë jam futur për të marrë çakmakun dhe bëj një batutë si ato të miat. Dhe Trixa ishte e vetmja që nuk e ktheu kokën. Jam fut te Instagrami i saj dhe e kam parë. Ajo nuk e di këtë“, u shpreh Donaldi.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *