“Nuk dija si puthej por i thashë mbyll sytë”, Beniada kujton puthjen e parë

Beniada u ka treguar banorëve për puthjen e saj të parë, ajo kujton historinë e parë të dashurisë me një djalë që e pëlqente dhe që puthjen e parë mori guximin t’ia jepte vetë e para.

Beniada: Ishte shumë i turpshëm si djalë, në takimin e dytë, isha unë që nisa të bëj pyetje.


Iliri: Çfarë i shkruaje?

Beniada: Nuk i shkruaja ndonjë gjë të madhe, nuk kisha eksperiencën që kam tani.

Monika: Pse, tani çfarë do t’i shkruaje?

Beniada: Tani kam pak më shumë eksperiencë, por varet nga rastet.

Beniada: Takimi i dytë shkoi shumë mirë thashë që më pëlqen, më filluan fluturat në stomak, ishte veshur shumë bukur, akoma e mbaj mend, me bluzë bojëqiell dhe xhinse të gjata më pëlqejnë shumë çunat elegant ishte bjond, sy bojëqielli, thotë që do iki dhe nuk e di kur do të takohemi unë i thashë që nëse do të vish vetëm për mua, më mirë mos hajde fare, edhe doja, edhe nuk doja.

Përpara se të ikte, unë i them mbylli sytë ai mbyll sytë, unë e përqafoj, i shikoj buzët, i kishte shumë të trasha thash ta puthja por nuk dija si puthej, i dhashë një puthje dhe ai hapi sytë më tha: vërtet e bëre./TCH/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *