A e konfirmoj Arbana se është në pritje të ëmbël?

Arban Osmani, është mjaft e afërt me ndjeksat e saj, moderatorja e mirënjohur poston imazheve të ndryshme në rrjete sociale si nga jeta profesionale nuk mungon dhe me ato nga përditshmëria.

Prezantuesja e spektaklit më të shikuar për momentin “Big Brother VIP”, ka disa ditë që po lë pikëpyetje në publik me disa fotografi të saj.


Ajo është vënë re në çdo prime që barku i saj është duke u rritur, dhe këtë fansat e saj po e komentojnë si shtatzëni.

Kjo vërehet qartë edhe në imazhet e fundit të postuara në Instagram edhe pse veshur në të zeza barku I saj I rrumbullakosur është në fokus.

Por, a është vërtet në pritje të ëmbël apo ka vetëm ndonjë problem shëndetësor dhe është vetëm fryrje barku, mbetet të shihet.

Kujtojmë se, Arbana është nënë e dy fëmijëve, një vajzë dhe një djalë.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *