Beatrix kthehet në ekran pas eleminimit/ Ja cfarë tha për Donaldin…

Për herë të parë sonte Beatrixa është kthyer në ekranë, pas eleminimit të saj ajo ka zgjedhur të mos prononcohet për asnjë media.

Sonte ajo është kthyer në spektaklin e Big Brother VIP.

Trixa ka shpjeguar se si është ndjerë pas eleminimit, si dhe kritikat që ajo ka arritur të i shohë pas daljes nga aty, gjithashtu ajo shpjegoi se ka arritur të marrë veten.


Nuk mundi pa e përmendur edhe Donaldin të cilin tha se po e ndjekë edhe nga jashtë./Lajmi.net/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *