Ish-kapiteni i Milanit- Beniada zbulon ish-të dashurin: E lashë kur po bëja gati fustanin e nuses

Në Big Brother Vip, të gjithë banorët po flasin për dashuritë e tyre të kaluara.

Përshtypje me historinë e saj bëri Beniada.


“Ishim të lidhur për 7 vjet dhe pikërisht kur po bëja gati fustanin, vitin e fundit nuk ndjeja më dhe ndaj vendosa të ndahem.

Jam e sigurtë që ai po më ndjek ende dhe më do ende”- ka thënë ajo.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *