“Je e ulët, çfarë ke bërë deri?!”/ Donaldi shokohet pas rrëfimit të Einxhel

Një video e rrëfimit të Donaldit dhe Einxhelit gjatë qëndrimit në shtëpi shkaktoi debat të ashpër mes dy banorëve.

Eksperienca e punës jashtë shtëpisë së Big Brother VIP dhe heqja nga puna prej Donaldit dhe Romeos shkaktoi gjithë inatin tek Einxhel.

Ajo i tha se gjithë fama e tij vjen prej lidhjes së mëparëshme me Bora Zemanin, ndërsa djali i shokuar nga fjalët e Einxhelit e quajti të ulët, duke mos e pritur rrëfimin e saj.

Shiko videon:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.