Pas 10 ditësh Trixa u shfaq në ekran, ky person e shoqëroi atë në skenë

Beatrixa pas dhjetë ditësh sot është shfaqur në ekranë.

Ajo kishte zgjedhur që mos të prononcohej për media.


Si duket ajo e ka marrë veten dhe sonte është shfaqur në spektaklin e Big Brother VIP e  shoqëruar nga vëllai i saj po ashtu këngëtar i njohur, Alban Ramosaj, ajo ka qëndruar në studion e Top Channelit.

Lajmi.net ka qëndruar atje dhe ka sjellur pamje teksa Albani po i bënte foto Trixës, Beatrixa gjithashtu ka publikuar një projekt muzikor ku është dedikim për Donaldin./Lajmi/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *