Vetëm me atë ka folur/ Egzona rrëfen bisedën me Trixën pasi doli nga Big Brother…

Egzona Rafuna është moderatorja nga Kosova e cila së fundi ishte pjesë e Big Brother VIP, e rrugëtimi i saj në shtëpinë e famshme morri fund të premten që lam pas.

Sot ajo ishte e ftuar në ‘Ftesë në 5’, ku shpalosi sërish shumë gjëra pas daljes së saj nga BBV-ja, Egzona ka folur për Beatrixën dhe kontaktin e saj pas daljes nga shtëpia.


Dy ish banoret nuk janë takuar por ato kanë zhvilluar një bisedë telefonike, Egzona sqaroi se e ka përgëzuar për projektin e saj të ri i cili edhe është dedikim për Donaldin.

Gjithashtu ajo sqaroi se kuptoi se ishte ndër të paktë persona që kanë komunikuar me Trixën, po ashtu ajo sqaroi se Beatrixa është në gjendje të mirë tashmë./Lajmi.net/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *