Dalin përgjime tjera të cilat konfirmojnë se Fjolla Morina ishte shtatzënë me Fisnik Sylën

Janë publikuar disa video-inçizime tjera teksa flet ish-bashkëshorti i këngëtares, Fjolla Morina, dyshja e njohur vitin e kaluar kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në Maldives e cila nuk zgjati edhe shumë dhe i ndanë rrugët.

Ndërkohë, së fundmi janë publikuar disa inçizime ku Fisnik Syla kinse ka ‘mashtruar’ agjencinë turistike duke mos i paguar paratë dhe kështu iu ka mbetur borgj plot 23 mijë euro, madje ai ka f.alsifikuar dokumentin me pretekstin se i ka kthyer paratë në konton e agjencisë


Përgjime tjera, teksa Fisnik Syla flet me pronarin e agjencisë janë bërë publike, ku ish-bashkëshorti i saj zbulon se këngëtarja ka qenë shtatzënë.

Derisa biseda zhvillohet për pagesën e biletave të kthimit nga pushimet, Syla dëgjohet duke thënë: “Pasha këtë evlad që e kam në barkë, që e ka Fjolla në barkë”.

Rikujtojmë se, gjatë asaj kohë në media ka qarkulluar lajmi se Fjolla Morina është shtatzënë, mrgjithatë ajo e ka mohuar duke mos deklaruar asgjë dhe siç duket është detyruar ta ndërpresë shtatzëninë e saj./Lajmi.net/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *