Donaldit i del gënjeshtra/ Ja si e vlerësonte Donaldi dikur Einxhelin

Gjatë një debati mbrëmë në spektakël Einxhel dhe Donaldi akuzonin njëri-tjetrin për mos korrektësi në punë.

Veshaj tha se Einxhel nuk vinte në mbledhjet që mbanin dhe se nuk jepte asnjëherë ide sa i përket emisionit që bënin së bashku, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Nuk ka vonuar shumë dhe në rrjete sociale po qarkullon një video që po e nxjerrë në rren Donald Veshajn.


Video në fjalë është pikërisht nga emisioni që ata kanë realizuar së bashku, derisa Donaldi dëgjohet duke thënë se njëra nga lojërat e realizuara ka qenë ide e Einxhel Shkirës.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *