Einxhel nuk ndalet/ Nuk la gjë pa thënë për Donaldin…

Big Brother VIP” tashmë është ndër temat më të dëgjuara së fundmi.

Një debat i fortë ka ndodhur gjatë spektaklit mes prezantueses Einxhel Shkira dhe aktorit Donald Veshaj.

Ata kanë thënë deklarata të forta për njëri.


Si duket ata kishin mosmarrëveshje në vendin e punës ku kishin qenë bashkëpunëtorë të dy, dhe kjo ka bërë që dyshja të debatonin me tona shumë të forta.

Ndrëkaq pas spektalit ishte Einxhel ajo që po fliste me Arjolën duke thënë se “Ai po vë në dyshim korrektësinë time në punë, por ai nuk di as të lexoj një letër”.

Pas debatit shumë të fortë/ Einxhel Shkira i lë të gjithë pa fjalë me ‘sekretin’ që zbulon për Donaldin, del VIDEOJA që po shkakton ‘lumë’ reagimesh.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *