Mozzik tregon moshën kur u bë milioner

Mozzik është njëri ndër reperët më të përfolur të estradës shqiptare, por një gjë që ai shumë shpesh e ka përmendur janë të ardhurat që ai ka marrë falë punës së tij.

Pas një pyetësori të hapur në rrjetin social Instagram, reperi iu është përgjigjur disa pyetjeve të ndjekësve të tij.


I pyetur për moshën se kur është bërë milioner, ai shuajti kureshtjen e ndjekësve.

‘Sa vjet je bo milioner’ ishte pyetja drejtuar atij, ndërsa përgjigjja e reperit ishte: 25.

Mozziku ka karrierë të bujshme dhe numëron shumë hite.

Së fundi ai ka sjellur bashkëpunimin me Elvana Gjatën, i cili titullohet ‘Ska’./Lajmi/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *