Reagon babai i Einxhel Shkirës pas debatit që Donaldi pati me vajzën e tij

Dy ditë më parë ndodhi një debat i ashpër në spektakël, mes Donaldit dhe Einxhelit.

Kjo e fundit e akuzoi atë se në kohën kur kishte punuar me dy vëllezërit për emisionin “Binjakët”, Donaldi dhe Romeon nuk e kishin paguar për punën që ajo kishte bërë, as atë dhe as aktoren Marjana Kondi.


Madje edhe Arjola pas spektaklit e pyet vetë Donaldin nëse e kishte paguar, dhe kjo gjë rezultoi të ishte ashtu siç tha Einxhel, që nuk e kishte paguar.

Tani ka reaguar babai i moderatores përmes një shkrimi në Facebook, ku ka kërkuar nga televizioni në fjalë që të publikojnë kontratën e firmosur nga të dyja palët si dhe dëshminë që ajo është paguar për kohën sa ka qenë pjesë e emisionit “Binjakët”.

Ai gjithashtu në fund të letrës thekson se dy vëllezërit Veshaj i kishin premtuar Einxhelit të tjera gjëra rreth punës dhe ka rezultuar krejt e kundërta.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *