Reagon Dj Dagz pas sherrit mes Einxhel dhe Donaldit/ Ajo që tha nuk do t’iu pëlqejë fare…

Einxhel dhe Dj Dagz ishin njëri nga çiftet që u krijua brenda ambjenteve të shtëpisë së ‘BBV’.

Dyshja janë treguar të afërt me njëri-tjetrit teksa nuk kan nguruar t’i shprehin dashurinë në çdo rast.

Mirëpo, Einxhel së fudnmi është përfshirë në një debat me Donaldin, ky i fundit kishte krijuar një raport mjaft të ngushte me partnerin e moderatores, Dagz.


Dagz deri ditën e somte kishte preferuar që të qëndronte larg këtij debati të konkurrentëve, por ditën e sotme ai ka publikuar në Instastory një fotografi të Einxhel teksa shkroi:

‘Mezi pres tët të përqafoj’. Ne fakt ky reagim eshte i vaket, pasi ai nuk po reagon per te mbeshtetur te dashuren e tij, per ti dhene te drejte, dhe per mikun e tij Donaldin, qe cfare nuk tha per Einxhel.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *