Shërohet Bora Zemani dhe rikthehet në Për’puthen

Bora Zemani nuk ka qenë në gjendje të mirë shëndetësore dhe ka qenë duke u trajruar.

Më ditë të tëra nuk ishte e pranishme në emision, dhe emsioni u drejtua nga Ana Lleshi dhe nga gazetarja Elona Duro, shkruna”Kosovarja”.


Së fundmi, Bora në Instagram ka shpërndarë një videostory duke bërë të ditur se është kthyer në Përputhen.

“Shtëpia ime dhe shihemi sot pasdite“-ishte mbishkrimi i fotografisë që Bora kishte shpërndarë .

Si duket, Bora është shëruar dhe është gati për të punuar./Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *