Adriana Matoshi bën ndryshimin drastik! Nuk do ta njihni

Ajo nihet për stilin e saj unik.

Aktorja dhe deputetja Adriana Matoshi, është gjithmonë në qendër të vëmendjes.


Së fundmi aktorja ka publikuar një video në profilin e saj në Instagram, një video në InstaStory, ku ka treguar ndryshimin më të ri që ajo ka bërë.

Ajo ka vendosur të zgjasë flokët dhe mahnitë me pamjen e re./GazetaBlic/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *