Kështu e nënshkruajti Beatrix Ramosaj vuajtjen e saj

Këngëtarja shumëe pëlqyer dhe e dashur për publikun, u bë pjesë e “Big Brother VIP Albania” dhe gjatë kësaj eksperiencë ajo nuk ju gëzua çdo dite.

Publiku ka qenë dëshmitar i shumë dramave dhe dinamikave të komplikuarë brenda shout, ku protagoniste ishte pikërisht Beatrix Ramosaj.


 “Kosovare”, publikojmë foto nga nënshkrimi i kontratës nga ana e Beatrix për tu bërë pjesë e kësaj formule televizive tejet të njohur dhe të diskutuar.

A e dinte Beatrix që me nënshkrimin e kësaj kontrate do të nënshkruante edhe shumë vuajtje e lot që përjetoj gjatë kësaj përvoje?

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *